shopify analytics ecommerce

 

Hakkımızda

Bajaj Yedek Parçaları dünyanın önde gelen motosiklet üreticisi Bajaj'ın Kanuni firmasıyla birlikte Türkiye'ye getirdiği motosiklet modellerinin yedek parçalarını Türkiye'nin her yerinde olan sizlere ulaştırma amaçlı Yeşilırmak Motor SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından kurulmuştur.

Dünya'nın en büyük motosiklet üreticilerinden Bajaj Auto kalitesi ile ülkemizin en büyük motosiklet firması Kanuni Motosiklet'in güvencesinde Bajaj Motosiklet modelleri ülkemizde satışa sunulmuştur. Biz de Bajaj Motosikletlerinin yedek parçalarını %100 güvenli alışveriş sağlayan ödeme yöntemleri, kapıda nakit ödeme kolaylığı ve Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim imkanlarıyla Bajaj motosiklet tutkunları için Bajajyedekparcalari.com sitesinden sizlere hizmet vermekteyiz. Bajajyedekparcalari.com web sitesinden satın aldığınız tüm Bajaj motosiklet yedek parçaları, tamamen Bajaj üretimi orjinal yedek parçalardır. Bajajyedekparcalari.com sayfası 1996 yılından beri hizmetiniz de olan Yeşilırmak Motor bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yeşilırmak Motor tecrübesiyle, bilgi birikimiyle, alanında uzman tamir ustası, yedek parça ustası ve genç nesle yakın düşüncesiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Yeşilırmak Motor alanında Türkiye'nin seçkin firmalarındandır. Başarısını motosiklet sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımı ve motosiklet dünyasında doğup büyüdüğünden motosiklet sürücüsünü anlayan yapısından alır. Firmamız kuryeciyi, paket servisciyi, bireysel tutkunu en iyi şekilde anlayıp çözümler üretmektedir.