Web Analytics

Hakkımızda

Bajaj Yedek Parçaları dünyanın önde gelen motosiklet üreticisi Bajaj'ın Kanuni firmasıyla birlikte Türkiye'ye getirdiği motosiklet modellerinin yedek parçalarını Türkiye'nin her yerinde olan sizlere ulaştırma amaçlı Yeşilırmak Motor SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından kurulmuştur.

Dünya'nın en büyük motosiklet üreticilerinden Bajaj Auto kalitesi ile ülkemizin en büyük motosiklet firması Kanuni Motosiklet'in güvencesinde Bajaj Motosiklet modelleri ülkemizde satışa sunulmuştur. Biz de Bajaj Motosikletlerinin yedek parçalarını %100 güvenli alışveriş sağlayan ödeme yöntemleri, kapıda nakit ödeme kolaylığı ve Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim imkanlarıyla Bajaj motosiklet tutkunları için Bajajyedekparcalari.com sitesinden sizlere hizmet vermekteyiz. Bajajyedekparcalari.com web sitesinden satın aldığınız tüm Bajaj motosiklet yedek parçaları, tamamen Bajaj üretimi orjinal yedek parçalardır. Bajajyedekparcalari.com sayfası 1996 yılından beri hizmetiniz de olan Yeşilırmak Motor bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yeşilırmak Motor tecrübesiyle, bilgi birikimiyle, alanında uzman tamir ustası, yedek parça ustası ve genç nesle yakın düşüncesiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Yeşilırmak Motor alanında Türkiye'nin seçkin firmalarındandır. Başarısını motosiklet sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımı ve motosiklet dünyasında doğup büyüdüğünden motosiklet sürücüsünü anlayan yapısından alır. Firmamız kuryeciyi, paket servisciyi, bireysel tutkunu en iyi şekilde anlayıp çözümler üretmektedir.

NOT: Bu web sitesi Yeşilırmak Motorlu Araçlar LTD. ŞTİ'ye aittir ve Bajaj Türkiye resmi yetkili yedek parça satıcı bayisidir. Bir çok markanın online yedek parça satışını yapan Türkiye'nin en büyük motosiklet yedek parça firmalarından Yeşilirmak Motor tarafından özel müteşebbis olarak kurulmuştur. Yedek parçalarını resmi Kanuni/Bajaj Türkiye fabrikasından temin ettiği orjinal ürünler oluşturmaktadır.