Web Analytics

Arızalı Ürün Değişimi ve Değişim Şartları

ÖNEMLİ BİLDİRİ: ARIZALI veya KIRIK ÜRÜN BİLDİRİMİ / DEĞİŞİMİ

Bajajyedekparcalari.com olarak sizlere değer veriyoruz, eğer size gönderdiğimiz bir Bajaj motosiklet parçası arızalı ise yada kargoda gelirken kırılma, çizilme, yamulma vs. gibi genel problemlerden birisi oluşur ise, ürününüz ücretsiz değiştiriyoruz. Yalnız unutulmamalı ki size gönderdiğimiz tüm Bajaj motosiklet yedek parçaları, tamamen bandrollü orjinal Bajaj yedek parçalarıdır ve hemen hemen hepsi fabrika çıkışlı orjinal bandrollü ambalajındadır. Bu sebeple arızalı ürün oluşumun da firmamızın bir kusuru olma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple arızalı ürün değişiminde değişim kurallarına tam uyulması gerekmektedir.

Elime gelen ürün arızalı, yada kırık çıktı, ne yapmalıyım?

Yalnız bu değişimin bazı şartları da var tabiki. Satın aldığınız motosiklet yedek parçanızın kargosu adresinize geldiğinde ürünlerin kargo ücretini ödeyip teslim aldıktan sonra paketinizi kargo görevlisi yanınızdan uzaklaşmadan açıp ürünlerinizi kontrol ediniz. Eğer ürünlerinizde (özellikle plastik ürün siparişi verdiyseniz) kırık ürün mevcut ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Aksi takdirde bu kırık ürünlerin ücretsiz değişimi yapılmayacaktır.

Kargo tutanak formumu doldurttum, başka ne yapmalıyım?

Tutanağınızı tutturduktan sonra, tutanak formu fotoğrafını ve arızalı ürünlerin fotoğraflarını cep telefonunuzla yada başka bir fotoğraf çekme aracı ile çekin, [email protected] adresine mail atıp bizi +90 216 498 80 80 nolu müşteri destek hattından bizi arayıp bilgilendiriniz. Bu işlemlerin ardından arızalı motosiklet yedek parçasını yada parçalarını İstanbul, Sultanbeyli PTT Kargo şubesine Yeşilırmak Motor alıcı adı ile gönderiniz, sağlam yeni ürünlerinizi en kısa sürede sizlere geri gönderelim. Değişim ürünleri de ve iade ürünler de belirtilen kargo firması dışında gönderilen kargolar maalesef kabul edilmemektedir. Aksi durumda kargonuz size geri dönebilir.

Arızalı ürünleri bir üst paragrafta belirtilen şekilde size kargoladım, yeni sağlam ürünlerimi nasıl ve ne zaman alacağım?

Arızalı motosiklet parçaları tarafımıza ulaştığın da kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra sağlam ürünleriniz size eğer yeni bir kargo adresi belirtilmemişse daha önceden belirttiğiniz kargo adresine kargolacaktır.

Değişimi yapılmayan ürünler var mı?

Evet, giyilebilir kıyafetlerin değişimi giyilmediği takdirde yapılmaktadır. Aksi durumda giyilmiş kıyafetlerin sağlık kuralları gereği değişim yada iadesi yapılmamaktadır.

ELEKTRONİK PARÇALARIN SATIŞI VE İADESİ HUSUSLARI

- Elektronik tüm parçaların (statör, konjektör, akü, elektrik tesisatı vb.) iadesi ve değişimi yoktur. Sipariş verdiğiniz takdirde ürünü kabul etmiş ve iade edilemeyeceğini bilmiş olursunuz.