Web Analytics

Euro4 Standartı Nedir?

2017’de Euro4 Teknolojisi ve Bajaj

EURO4 BAJAJ DA STANDART

Teknolojinin ve yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmenin verdiği sorumlulukla; Bajaj olarak Türkiye’de tüm modelleri Euro4 teknolojisine sahip olan ilk ve tek markayız.

2017 model Euro4 teknolojisine sahip motosikletlerimiz; performans, güvenlik, yakıt tasarrufu ve düşük karbon salınımı özelliği ile performansını zirveye taşırken, hem cebinize hem de doğaya dost bir yaklaşım sergiliyor.

MOTOSİKLETLER DE EURO4 TEKNOLOJİSİNİN GETİRDİĞİ YENİLİKLER

Full Enjeksiyon Sistemi

Enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan full enjeksiyon sistemi sayesinde performans daima maksimumda...

Mükemmel sürüş deneyimi yaşatan Bajaj, şimdi Euro4 teknolojisiyyle!

Çevreye Duyarlı Motor Teknolojisi

Yakıt deposunda buharlaşan yakıt, özel bir sistem ile tekrar kullanılmak üzere silindire gönderilir. Yakıt tasarrufu sağlayan bu sistem, hava kirliliğini de önler. Karbon salınımını azaltarak çevre dostu kimliğiyle öne çıkar.

 Full enjeksiyon sistemi sayesinde daha fazla yakıt tasarrufu, çevreye daha duyarlı motor teknolojisiyle Bajaj, şimdi Euro4 teknolojisiyle!

OBD1 İLE Hızlı ve Kesin Arıza Tespiti

Bajaj’da servis hizmetleri hızlı ve kusursuz, profesyonel ve teknolojik. Servis hizmetlerini teknoloji ile mükemmel şekilde entegre eden Bajaj, şimdi Euro4 teknolojisiyle!

ABS veya Kombine Güvenlik Sistemi

Zorlu hava şartlarında bile Bajaj, motosikletlerle durmak çok güvenli! ABS veya kombine güvenlik sistemleri ile Bajaj, şimdi Euro4 teknolojisiyle!