Web Analytics

 

Bajaj Dominar 400 Arka ve Ön Teker Dubleks Lastik - MİTAS Sport Force+ takım

Bajaj Dominar 400 Arka ve Ön Teker Dubleks Lastik - MİTAS Sport Force+ takım

Kategorisi : Dominar 400 - EURO4
Ürün Kodu: DM4001501
KDV Dahil: 3.100,00 ₺
Açıklama

Bajaj Dominar 400 arka ve ön teker dubleks dış lastik, Mitas marka Sport Force+ model kaliteli dubleks dış lastik motosiklet yedek parçasını online satın al. Türkiye'nin her yerine gönderim imkanı. Kredi kartına internetten taksit imkanı. Dilerseniz teslim alırken nakit ödeme imkanı.

Lastik Ebatları

Ön Teker: 110/70-17
Arka Teker: 150/60-17

Neden Mitas ?

1- Kalite

Yenilikçi yüksek teknolojileri kullanarak üretilen Mitas lastikler, sürekli olarak arge takımı tarafından geliştirilerek günümüz şartlarına göre üretilmektedir.

Mitas markalı lastiklerin;

  • Lastik ömrü uzundur.
  • Daha yavaş aşınarak bütçenize ve çevreye katkı sağlarlar.
  • Kaliteli ve keyifli sürüş keyfi verirler.

2- Güven

Mitas, herşeyden önce güvenli sürüşe ve kişisel güvenliğe önem vermektedir. İşte bu nedenle, lastiklerimizi üretmeden önce ve ürettikten sonra bir takım testlere tabi tutmadan piyasaya sunmayız.

Uzun yıllar süren araştırmalarımızın sonucunda ürettiğimiz lastikler ile yetinmeyip, bünyemizde bulunan araştırmacılara daha iyilerini yapabilmeleri için sürekli olarak cesaret verir ve her koşulda sizlerin güvenliğini öncelikli olarak düşünürüz.

3- İnternetten Sipariş

İnternetten Kredi Kartı yada Bankamatik Kartı ile sipariş vererek Türkiye'nin hangi noktasın da olursanız olun adresinize kadar teslim olsun.

Etiketler:

Benzer Ürünler